شرايط عضويت :


انجمن دارای 3 نوع عضویت خواهد بود:


1-    اعضای اصلی: شاغل در كارگاه/ حرفه / صنعت / کارخانجات و واحدهای تولیدی، صنعتی کشاورزی و خدماتی استان کرمانشاه با سمت مسئول فنی ، مدیر کنترل کیفیت ویا کارشناس آزمایشگاه کنترل کیفی در حوزه فعاليت انجمن صنفي


2-    اعضای وابسته:  این اعضا قبلا عضو اصلی بوده اند اما در حال حاضر غیر شاغل می باشند و چون احتمال بازگشت به کار در حیطه فعالیت انجمن را دارند در صورت تمایل می توانند در برنامه های انجمن همکاری و مشارکت داشته باشند اما حق رای در انتخابات و همچنین حق نامزد شدن در انتخابات را ندارند.


3-    اعضای افتخاری: دانش آموختگان و دانشجویان رشته های مرتبط با حوزه فعالیت انجمن همانند اعضای وابسته در صورت تمایل می توانند در برنامه های انجمن همکاری و مشارکت داشته باشند اما حق رای در انتخابات و همچنین حق نامزد شدن در انتخابات را ندارند.  

 

الف : شرایط عمومی عضویت :
1-    تابعيت ايرانی
2-    ارايه مدارك شناسايي معتبر شامل  مدرک فارغ التحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل، کپی مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و سایر مدارک خواسته شده در شرایط اختصاصی.
3-    قبول و تعهد اجراي مقررات اين اساسنامه و تصميمات و مصوبات قانوني اركان انجمن.
4-    پرداخت ورودیه وهمچنين پرداخت حق عضويت به طور مرتب.


تبصره: از اعضای وابسته و افتخاری هیچ مبلغی به عنوان حق عضویت و ورودی دریافت نمی گردد.

 


ب : شرایط اختصاصی عضویت :


اعضاء اصلی  بایست داراي یکی از شرایط زیر باشد:


1.    داشتن گواهی تایید صلاحیت مدیریت کنترل کیفی از اداره کل استاندارد استان و ارائه تصویر آن.
2.    داشتن پروانه مسئولیت فنی صادر شده از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و ارائه تصویر آن.
3.    داشتن قرارداد کار در شغل مدیر کنترل کیفی یا مسئولیت فنی براي یکی از واحدهاي تولیدي صنایع استان و ارائه یک نسخه از آن.

 

 

مدارك عضويت :

1-CD حاوی موارد زیر:

  •  اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی .
  •  اسکن كارت پايان خدمت (جهت آقايان).
  • اسکن آخرين مدرك تحصيلي.
  • اسکن گواهی تایید صلاحیت از اداره استاندارد یا پروانه مسئول فنی  (کارت مسئول فنی)
  • اسکن عكس 4*3

2- فرم تكميل شده عضويت.


3- فيش واريزي به مبلغ 440000 ریال ( 200000 ریال آن جهت ورودی و 240000 ریال حق عضویت سال جاری می باشد)به حساب جاري 1855081306 نزد بانك تجارت شعبه چهارراه ارشاد (قابل واريز در كليه شعب بانك تجارت) بنام انجمن مسئولين فني و كنترل كيفيت استان كرمانشاه.

 

4- معرفی نامه از شرکت مربوطه به انضمام 4 نسخه قرداد مهر و امضا شده.توجه : عضویت یکساله بوده و جهت تمدید عضویت باید هرسال مبلغ 240000 ریال بابت حق عضویت سالانه پرداخت گردد.- جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس دفتر مركزي انجمن واقع در : چهارراه بسیج (ارشاد) -  طبقه سوم  چاپ نظام – واحد سمت راست مراجعه، و يا با تلفكس8210903 و 8210116-0831  تماس حاصل فرماييد.
 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top