گزارش برگزاری دوره اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی

در مورخ پنجشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۷ دوره آموزشی«اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی » با تدریس جناب آقای مهندس علی رضا همتی، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت...

بدینوسیله به اطلاع می رساند اولین دوره آموزشی مجازی انجمن با عنوان" تجزیه و تحلیل خطا و آثار آن ـ FMEA "  با تایید معاونت غذا و دارو به شماره نامه  7/505/95/28581/پ موخ 21 اسفندماه 1395 برگزار می شود. این دوره آموزشی که دارای 10 امتیاز باز آموزی ( معادل 16 ساعت آموزش)است ، تا 30 آبان 1396روی سایت قرار دارد و شما عزیزان در این مدت می توانید با دریافت نام کاربری و رمز ورود ، فایلهای پاورپوینت صداگذاری شده دوره را از قسمت آموزش مجازی سایت انجمن ( www.kermanshahqc.ir ) دانلود کرده و پس از مطالعه در آزمون آنلاین آن شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمائید.گواهینامه های دوره مذکور حداکثر تا 15 آذر ماه صادر خواهند شد.

اطلاعات دوره:

 1. عنوان : تجزیه و تحلیل خطا و آثار آن FMEA
 2. امتیاز آموزشی: 10 امتیاز
 3. مدرس : آقای دکتر سیامک آزادی
 4. زمان: از 23 مهر ماه تا 30 آبان ماه

مدارک لازم جهت ثبت نام دوره:

 1. معرفی نامه از واحد تولیدی مربوطه( دانشجویان و اعضای غیر شاغل نیاز به معرفی نامه ندارند)
 2. یک قطعه عکس 3*4
 3. پرداخت شهریه به مبلغ 200000 ریال به شماره حساب 1855081306   بانک تجارت ( قابل پرداخت در کلیه شعب) و یا انتقال به کارت به شماره 5859837000068250   به نام انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان

توجه : شرکت کنندگان محترم در دوره بعد از تحویل مدارک فوق به دفتر انجمن و یا ارسال از طریق تلگرام به شماره (09902748775) ، و همچنین اعلام آدرس ایمیل و نام و نام خانوادگی با حروف لاتین جهت ثبت در سیستم، نام کاربری و رمز ورود دریافت می نمایند.

راهنمای شرکت در دوره آموزشی مجازی:

 1. ابتدا با تحویل مدارک خواسته شده نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کنید.
 2. به سایت Kermanshahqc.ir مراجعه کرده و به قسمت آموزش مجازی وارد شوید.
 3. بخش فایلها را باز کرده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
 4. سپس روی دوره آموزشی fmea کلیک کرده و همه فایلها را دانلود نمائید.
 5. بعد از مطالعه کامل، از بخش آزمون آنلاین به سوالات مربوطه پاسخ مناسب دهید.

لطفا به موارد زیر توجه کنید:

 • بعد از دانلود فایلها می توانید در فرصت مناسب دیگری به مطالعه بپردازید و الزامی وجود ندارد که در همان لحظه فایل ها را مطالعه کنید.
 • در هنگام مطالعه فایلها، اسپیکر سیستم خود را روشن کرده و با باز کردن هر اسلاید روی آیکن صدا( در قسمت پایین سمت راست) کلیک کنید تا صدای استاد پخش شود.
 • زمان شرکت در آزمون تا پایان روز سه شنبه 30 آبان ماه می باشد.
 • توجه داشته باشید شما فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون هستید. اگر بیش تر از آن در آزمون شرکت کنید.فقط نمره کسب شده در دومین بار برای شما منظور میگردد.
 • در صورت داشتن هر گونه سوال در ساعات اداری با شماره 09902748775 تماس بگیرید.

 

موفق باشید

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top