گزارش برگزاری دوره اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی

در مورخ پنجشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۷ دوره آموزشی«اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی » با تدریس جناب آقای مهندس علی رضا همتی، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت...

سایت انجمن مسئولین فنی وکنترل کیفیت استان کرمانشاه جهت بهبود سطح اطلاع رسانی به اعضاء (مسئولین محترم فنی و مدیران محترم کنترل کیفیت) ارتقاء یافت . شما عزیزان می توانید اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه ها و دوره های آموزشی را از سایت دریافت نمائید . علاوه برآن با توجه به الزامی شدن ارائه قرارداد تیپ مسئولین فنی در هنگام صدور یا تمدید پروانه ، قرارداد مذکور روی سایت انجمن قرار گرفته است. لذا خواهشمند است در هنگام مراجعه به سایت جهت تکمیل فرم مذکور، ابتدا راهنمای پر کردن قرارداد را به دقت خوانده و طبق آن عمل نمائید.

جهت اطلاع از اخبار انجمن علاوه بر سایت می توانید عضو کانال تلگرامی ما شوید.

دوستان عزیز توصیه می گردد جهت تسریع انجام امور مراجعه کنندگان ، قبل از مراجعه حتما با یکی از شماره های زیر هماهنگی بعمل آورید:

38210903 - 09902748775

در صورت مراجعه بدون هماهنگی قبلی و عدم حضور اینجانب ( به دلیل انجام امور خارج از دفتر از قبیل مراجعه به ادارات مرتبط و ...)، ازطریق ارسال پیامک به یکی از شماره های فوق اعلام نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به امور شما رسیدگی گردد.

اعضاء محترم هیئت مدیره جهت پیشبرد اهداف انجمن مایل به دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشند. لذا خواهشمند است نظرات خود را جهت بررسی به ایمیل انجمن(  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) ارسال فرمائید.

با تشکر و سپاس

زهرا مرادی

دبیر انجمن و مدیر سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top