برگزاری جلسات آموزشی TTAC

جلسات آموزشی سامانه TTAC در دو نوبت( سه شنبه 12 دی ماه و چهارشنبه 20 دیماه) با حضور 70 نفر از مسئولین فنی استان برگزارگردید.مهندس مهدی مرادی کارشناس محترم اداره...

گزارش برگزاری دوره آموزشی ارزیابی حسی

امروز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه 1396دوره آموزشی«ارزیابی حسی» با تدریس جناب آقای دکتر رضا محمدی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان...

گزارش برگزاری دوره آموزشی غذهای عملگرا

انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان کرمانشاه با همکاری معاونت غذا و دارو...

سایت انجمن مسئولین فنی وکنترل کیفیت استان کرمانشاه جهت بهبود سطح اطلاع رسانی به اعضاء (مسئولین محترم فنی و مدیران محترم کنترل کیفیت) ارتقاء یافت . شما عزیزان می توانید اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه ها و دوره های آموزشی را از سایت دریافت نمائید . علاوه برآن با توجه به الزامی شدن ارائه قرارداد تیپ مسئولین فنی در هنگام صدور یا تمدید پروانه ، قرارداد مذکور روی سایت انجمن قرار گرفته است. لذا خواهشمند است در هنگام مراجعه به سایت جهت تکمیل فرم مذکور، ابتدا راهنمای پر کردن قرارداد را به دقت خوانده و طبق آن عمل نمائید.

جهت اطلاع از اخبار انجمن علاوه بر سایت می توانید عضو کانال تلگرامی ما شوید.

دوستان عزیز توصیه می گردد جهت تسریع انجام امور مراجعه کنندگان ، قبل از مراجعه حتما با یکی از شماره های زیر هماهنگی بعمل آورید:

38210903 - 09902748775

در صورت مراجعه بدون هماهنگی قبلی و عدم حضور اینجانب ( به دلیل انجام امور خارج از دفتر از قبیل مراجعه به ادارات مرتبط و ...)، ازطریق ارسال پیامک به یکی از شماره های فوق اعلام نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به امور شما رسیدگی گردد.

اعضاء محترم هیئت مدیره جهت پیشبرد اهداف انجمن مایل به دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشند. لذا خواهشمند است نظرات خود را جهت بررسی به ایمیل انجمن(  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) ارسال فرمائید.

با تشکر و سپاس

زهرا مرادی

دبیر انجمن و مدیر سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top